• پارس امید

  • پارس امید

  • پارس امید

بهینه سازی و کاهش مصرف آب و انرژی در صنعت ( هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و فاضلاب استان اصفهان / محل پل شهرستان / سالن میرداماد/ غرفه 314 )

دیگ بخار (Boiler)

برج های خنک کننده (Cooling)

سیستم اسمز معکوس (R.O)

خدمات آزمایشگاهی

خدمات مهندسی و مشاوره

تست کیت ها (Test Kit)

درباره ما

امروزه کاهش دسترسی به آب سالم یکی از جدیترین خطرات در کشور ما ایران است. همچنین ارتقاع کیفیت آب  مطابق با اصول بهداشتی درصنایع غذایی و کیفی سازی آن جهت استفاده  در دیگهای بخار و برج های خنک کننده به خصوص در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی از مهمترین نیازهای مشتریان ما به خصوص در بخشهای صنعتی است. به همین دلیل فعالیت های ما در بخشهای صنعتی و کشاورزی افزایش راندمان بهره وری ، اطمینان از عملکرد صحیح سیستم ها و کاهش هزینه های مصرف آب ،انرژی می باشد. ما علاوه بر تولیدات داخلی با برند PARS نماینده برندهای معتبر خارجی همچون نالکو NALCO در زمینه مواد شیمیایی آب و پروسس آب بوده ایم و در حال حاضر نمایندگی شرکت بیمکس BIMAKS ترکیه نیز هستیم.

محصولات و خدمات

شرکت پارس امید در حال حاضر با اخد نمایندگی شرکت اروپای BIMAKS گامی مهم در راستای تامین نیاز صنعت کشور به خصوص در بخش نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی برداشته است.

Bimaks Company

Bimaks Company

Agency License

Agency License

شرکت پارس امید از سال 1388 نماینده و عامل فروش محصولات شرکت نالکو (NALCO ) را بر عهده داشته و در حال حاضر ارائه دهنده محصولات این شرکت به صنایعی همچون صنایع پالایش و پتروشیمی، نفت و گاز و نیروگاه ها می باشد.

Nalco Company

Nalco Company