353  PARS
ماده ضد رسوب دستگاه اسمزمعکوس

مزایای محصول
-  ضد رسوب بسیار موثر برای طیف گسترده ای از آبها
- جلوگیری از لایه لایه شدن و آسیب به ممبرانها
- عدم نیاز به استفاده از اسید به دلیل کارایی بالای ماده
- کاهش هزینه ها به دلیل دوز کم مصرفی
- سازگار با انواع ممبرانها و فیلترها
- تولید شده بر اساس 10 سال تجربه
- sequestrant موثر آهن
- با ثبات تر و موثر تر از سدیم هگزا متافسفات.
- افزایش راندمان و کارایی سیستم

کاربردهای اصلی:
PARS_353 یکی از آنتی اسکالانت های اصلی است که در صنعت ممبران از آن استفاده می شود. به مدت بیش از 10 سال، ‏ PARS_353 بعنوان ‏آنتی اسکالانت و آنتی فولانت در سیستم های دارای ممبران که از آب های شور، آب های با نمک بالا، آب های پروسسی و فاضلاب، به ‏عنوان آب تغذیه استفاده می نموده اند، عملکرد خود را به اثبات رسانیده است.PARS_353 یک عامل فوق العاده جهت کنترل طیف گسترده ای از نمکهای اشباع می باشد.
 
میزان مصرف:
بسته نرم افزاری دوز مطلوب این ماده شیمیایی را برای هر نوع کیفیت آبی تعیین خواهد کرد. در محاسبه دوز مورد نیاز، محدودیت های اعلام ‏شده از طرف سازنده ممبران، قابلیت ماده شیمیایی، پارامترهای عملیاتی وکیفیت آب مصرفی همگی در نظر گرفته می شود. ‏ تمامی محاسبات با توجه به آب غلیظ دفعی انجام می شود، و در خصوص آب دریا و آب با درجه شوری بالا از شاخص های پیشگویی ‏لانژلیه، یا ‏Stiff & Davis‏ استفاده می نماید.‏ در تعیین دوز ‏ PARS_353 قابلیت های انحلال سولفات های استرانسیوم، باریم و کلسیم نیز مدنظر قرار می گیرد. ‏ کارشناسان شرکت پارس امید بر اساس پارامترهای شیمیایی و عملیاتی خاص سیستم مورد نظر، مناسبترین دوز لازم جهت اطمینان از عملکرد بهینه ماده ‏شیمیایی را پیشنهاد خواهد داد. ‏
 
تغذیه
PARS_353 باید به صورت مستمر به آب تغذیه تزریق شود.
تجهیزات کنترل، ذخیره سازی و (پمپ ها، خطوط لوله) می بایست از جنس فولاد ضد زنگ 304، لوله های CPVC، PE، PP، Plasite 4300 و 7122. Plasite باشد.در تماس با این ماده از برنج ، نئوپرن، وایتون، بونا-N، PU، EDPM یا Hypalon یا هیپالون، فولاد نرم استفاده نشود.

 استفاده - ذخیره سازی - حمل و نقل
استفاده از لوازم ایمنی مانند عینک و دستکش های لاستیکی در هنگام استفاده از این ماده به عنوان یک اقدام احتیاطی معمول در هنگام ‏استفاده از کلیه مواد شیمیایی توصیه می گردد. برگه اطلاعات ایمنی ماده شیمیایی تنها مشاور رسمی و قابل اطمینان شما در خصوص ‏اطلاعات ایمنی و زیست محیطی می باشد.‏ تاریخ انقضاء این ماده 24 ماه پس از تاریخ تحویل و مشروط به نگهداری در بسته بندی اصلی و باز نشده این ماده و تحت شرایط طبیعی و ‏مناسب انبار می باشد. از یخ زدگی و قرار دادن این ماده شیمیایی در معرض دمای بالا جلوگیری شود.
این محصول در بسته های 25 و 200 کیلوگرمی موجود می باشد.